Özel Olarak Optimize EdilmişWordPress Hosting Paketleri

WordPress yazılımına ve çekirdek kullanımına uygun olarak optimize edilmiş wordpress hosting paketleri. Bu paketler sadece blog ya da yoğun makale içeren WordPress siteleri içindir. WooCommerce için kullanılması önerilmez.

WordPress Hosting Nedir?

WordPress Hosting normal web hostinglerden ayrı olarak daha fazla işlemci gücüne sahip, WordPress yazılımına uygun optimize edilen işletim sistemi ve limitlendirilmemiş CPU kullanımına sahip özel hosting paketidir. Diğer hosting sunucularından ayrı tutulan WordPress sunucularına bağlı alan adları sınırlı sayıdadır. WordPress motoruna hakim akıllı yazılımlar ile 24 saat gözlenen ve WordPress'in açık kaynak kodlu bir yazılım olmasından dolayı ekstra güvenlik önlemlerine sahip özel WordPress sunucularında sadece WordPress siteler kullanımına izin verilmektedir.

Plesk Panel Yönetim Sistemi

Kolay arayüz ve tüm dünyada tercih edilen Plesk kontrol paneli ile hosting hizmetinizi dilediğiniz gibi yönetin. Türkçe arayüz desteği ve gelişmiş yönetim araçları ile tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirerek sitenizi kusursuzca yayına alabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Tüm Hosting hizmetlerimizde ‘Ücretsiz’ olarak sunduğumuz SSL Sertifikası ile sitenizin güvenliğini ve kalitesini arttırın! Tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda desteklenen kolay kurulumu ile saniyeler içerisinde aktif edebileceğiniz alt yapıyı sizlere sunmaktayız.

Web Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Siz zahmet etmeyin diye, aldığınız Hosting hizmetinde sitenizi eski firmanızdan sorunsuz ve kusursuz şekilde taşıyarak aktif ediyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Gelişmiş Altyapı ile Kusursuz Performans

Yeni nesil DDR4 belleğe sahip ve SSD Diskli yapılandırılmış sunucular ile üst düzey performans almak mümkün.

Powered by WHMCompleteSolution