VISIBLE INTERNET VE BILISIM TEKNOLOJILERIHAKKIMIZDA

WIXEN Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi

HAKKIMIZDA


VISIBLE Internet Teknolojileri - www.visible.com.tr


2021 yılında kurulan VISIBLE, dürüst ve güvenilir bir şekilde internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Hem bireysem hem kurumsal pazarla önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız, 10 yılı aşkın tecrübesi olan uzman ekibiyle yazılımsal ve donanımsal anlamında en son teknolojileri kullanarak inovasyon sürekliliğini yakalamayı başarmıştır.


VISIBLE günden güne güçlendirdiği altyapısı sayesinde kensitisiz olarak hizmet ve destek vermektedir. 7x24 aktif olarak çalışan personelleriyle müşterilerinin çağrı,ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktadır. Her müşterisi ile özel olarak ilgilenen firmamız hiçbir müşterisinin sorununu çözümsüz bırakmamaktadır.


Sunulan Hizmetler Nelerdir?


VISIBLE alan adı tescil işlemleri, web hosting, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma, ssl sertifikası, e-ticaret yazılımları, e-ticaret danışmanlığı ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır. VISIBLE kaliteli hizmet sunmak adına birlikte çalıştığı iş ortakları ve tedarikçi firmaları özenle seçmektedir.


VISIBLE Gücünü Nereden Alır?


VISIBLE, Türkiye lokasyonda kendi sunucularında hizmet sağlayan bir firmadır. Network gücünü Radore Veri Merkezi Tier3 alanında kendi kabinve ekipmanları ile almaktadır.


Misyonumuz


Müşterilerimize geniş çözümler sunarak bireysel ve kurumsal pazarda etkili ve önemli bir konuma gelebilmek ve Türkiye'de bilişim sektöründe akla gelen ilk isim olmaktır.


Vizyonumuz


Her türlü ürün ve hizmetimizi kaliteli, hızlı ve güvenilir bir biçimde sunmak ve böylece siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmaktır.

KURUMSAL MENÜ

Powered by WHMCompleteSolution