Ajanslara ÖzelHosting Hizmetleri

Ajansların kendi müşterilerini barındırabilmesi için hazırlanmış, anahtar teslim hosting sunucuları.

Ajans Hosting Nedir?

Ajans olarak hizmet veren kurumsal firmaların müşterilerini kendi sunucularında barındırmasını sağlayan web hosting hizmetidir. Ajans Hosting sunucuları özel optimizasyonlar ve son teknoloji donanımlar ile ajansların müşterilerine hosting alanında sınırsız hizmet vermesini sağlamaktadır. Ajans Hosting sunucuları direkt ajansa özel fiziksel makine ile teslim edilmektedir.

Plesk Panel Yönetim Sistemi

Kolay arayüz ve tüm dünyada tercih edilen Plesk kontrol paneli ile hosting hizmetinizi dilediğiniz gibi yönetin. Türkçe arayüz desteği ve gelişmiş yönetim araçları ile tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirerek sitenizi kusursuzca yayına alabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Tüm Hosting hizmetlerimizde ‘Ücretsiz’ olarak sunduğumuz SSL Sertifikası ile sitenizin güvenliğini ve kalitesini arttırın! Tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda desteklenen kolay kurulumu ile saniyeler içerisinde aktif edebileceğiniz alt yapıyı sizlere sunmaktayız.

Web Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Siz zahmet etmeyin diye, aldığınız Hosting hizmetinde sitenizi eski firmanızdan sorunsuz ve kusursuz şekilde taşıyarak aktif ediyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Gelişmiş Altyapı ile Kusursuz Performans

Yeni nesil DDR4 belleğe sahip ve SSD Diskli yapılandırılmış sunucular ile üst düzey performans almak mümkün.

Powered by WHMCompleteSolution